phone
  • (063) 029-32-36
ETOVКиевВитяг УкраинаСтатьиЄдиний державний реєстр: ЯК ЗМУСИТИ РЕЄСТРАТОРА ПРАЦЮВАТИ?
Меню
Контакты
Мы в социальных сетях

Єдиний державний реєстр: ЯК ЗМУСИТИ РЕЄСТРАТОРА ПРАЦЮВАТИ?

Як ви думаєте, на що здатний підприємець, який місяць з дня на день (!) Ходить до державного реєстратора, щоб здати необхідну для легальної роботи бізнесу «форму 6», або отримати Витяг з Єдиного державного реєстру? Місяць! Три рази на день з’являючись біля райдержадміністрації, щоб відзначитися в черзі …

Про ситуацію з жахливими чергами до державного реєстратора, без відвідин якого діяльність будь-якого підприємства може бути заблокована податковою, розповів адвокат Олександр. Його поневіряння пов’язані з проходженням обов’язкової процедури в Києво-Святошинському районі Київської області. На сайті цієї РДА повідомляється про те, що станом на 01.04.2012 року в районі зареєстровано 7,434 юрособи. Відповідно, всі ці юрособи або також мучилися, як Олександр, або, як припускає юрист, скористалися послугами посередників.

Отже, державний реєстратор, пояснює Олександр, це чиновник, відвідування якого стає обов’язковим для всіх, хто хоче займатися підприємницькою діяльністю на певній території, в даному випадку – в Києво-Святошинському районі. Саме реєстратору потрібно подати певну форму для реєстрації. Інформацію, що міститься в документі, вносять до Єдиного державного реєстру підприємств України (ЄДРПОУ).

 

Детальныше: http://vityag.pp.ua/yedinij-derzhavnij-reyestr-yak-zmusiti-reyestratora-pracyuvati.html

13 сентября 2012
© 2012 - 2018 Витяг Украина | Пожаловаться на содержимое
Создать сайт бесплатно
Сайт создан на платформе ETOV